Popis
Popis
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 3A - 300A |
| Pracovný cyklus 40 °C | 300A / 40% |
| 270A / 60% | |
| 220 A / 100 % | |
| Otvorený okruh napätia | 87 V |
| Sieťové napätie (zo závodu) | 3 x 380V - 400V |
| Tolerance siete (zo závodu) | -25 % až +20 % |
| Sieťová frekvencia | 50Hz/60Hz |
| Odporúčaná výkon generátora | 15,9 kVA |
| Príkon Pi | 24W |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 550 mm x 257 mm x 415 mm |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -3, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
Odporúčaný výkon generátora:
15,9 kVA
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
22 kg
Normy:
IEC 60974-1, -3, -10 CL.A
Otvorený okruh napätia:
87 V
Pracovný cyklus 40 °C:
300 A / 40 %, 270 A / 60 %, 220 A / 100 %
Príkon Pi:
24 W
Rozmery (D x Š x V):
550 mm x 257 mm x 415 mm
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
3A - 300A
Sieťová frekvencia:
50Hz/60Hz
Sieťové napätie (zo závodu):
3 x 380V - 400V
Tolerancia siete (zo závodu):
-25 % až +20 %
Trieda ochrany:
IP23
