Popis
Popis
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 3A - 230A |
| Pracovný cyklus 40 °C | 230 A / 45 % |
| 205 A / 60 % | |
| 170 A / 100 % | |
| Otvorený okruh napätia | 96V |
| Sieťové napätie (zo závodu) | 1x 230V |
| Tolerance siete (zo závodu) | -40 % až +15 % |
| Sieťová frekvencia | 50Hz/60Hz |
| Odporúčaná výkon generátora | 6,9 kVA |
| Príkon Pi | 28W |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 550 mm x 224 mm x 415 mm |
| Hmotnosť | 17,5 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -3, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
Odporúčaný výkon generátora:
6,9 kVA
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
17,5 kg
Normy:
IEC 60974-1, -3, -10 CL.A
Otvorený okruh napätia:
96V
Pracovný cyklus 40 °C:
230 A / 45 %, 205 A / 60 %, 170 A / 100 %
Príkon Pi:
28 W
Rozmery (D x Š x V):
550 mm x 224 mm x 415 mm
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
3A - 230A
Sieťová frekvencia:
50Hz/60Hz
Sieťové napätie (zo závodu):
1x 230V
Tolerancia siete (zo závodu):
-40 % až +15 %
Trieda ochrany:
IP23
