Popis
Popis
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5A - 400A |
| Pracovný cyklus 40 °C | 400 A / 80 % |
| 370 A / 100 % | |
| Otvorený obvod napätia | 82V |
| Sieťové napätie (zo závodu) | 3 x 380V - 400V |
| Sieťové napätie (možné) | 3 x 440V - 460V |
| Sieťové napätie (možné) | 3 x 480V - 500V |
| Tolerance siete (zo závodu) | -25 % až +20 % |
| Frekvencia siete | 50Hz/60Hz |
| Odporúčaná výkonová kapacita generátora | 23,2 kVA |
| Príkon Pi | 24W |
| Rýchlosť drôtu | 0,5 m/min - 25 m/min |
| Chladiaca kapacita pri 1 l/min | 1500W |
| Tlak čerpadla | 3,5 baru |
| Obsah nádrže | 8 litra |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 1150 mm x 678 mm x 972 mm |
| Hmotnosť | 125,5 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -2, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
Chladiaci výkon pri 1 l/min:
1500W
Odporúčaný výkon generátora:
23,2 kVA
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
125,5 kg
Normy:
IEC 60974-1, -2, -10 CL.A
Obsah nádrže:
8 litrov
Otvorený okruh napätia:
82V
Pracovný cyklus 40 °C:
400 A / 80 %, 370 A / 100 %
Príkon Pi:
24 W
Rozmery (D x Š x V):
1150 mm x 678 mm x 972 mm
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5A - 400A
Rýchlosť drôtu:
0,5 m/min - 25 m/min
Sieťová frekvencia:
50Hz/60Hz
Sieťové napätie (možné):
3 x 440V - 460V, 3 x 480V - 500V
Sieťové napätie (zo závodu):
3 x 380V - 400V
Tlak čerpadla:
3,5 bar
Tolerancia siete (zo závodu):
-25 % až +20 %
Trieda ochrany:
IP23
