Popis
Popis
| Pracovný cyklus 40 °C | 600 A / 40 % |
| 470 A / 100 % | |
| Rýchlosť drôtu | 0,5 m/min - 25 m/min |
| Montáž valcov zo závodu | 1,0-1,2mm UNI / Oceľ |
| Priemer cievky | D200/D300 |
| Pripojenie horáka | Euro centrálne spojenie |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 660 mm x 280 mm x 380 mm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -5, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
15 kg
Montáž valcov z výrobne:
1,0-1,2mm UNI / Oceľ
Normy:
IEC 60974-1, -5, -10 CL.A
Pracovný cyklus 40 °C:
600 A / 40 %, 470 A / 100 %
Pripojenie horáka:
Euro centrálne spojenie
Priemer cievky:
D200/D300
Rozmery (D x Š x V):
660 mm x 280 mm x 380 mm
Rýchlosť drôtu:
0,5 m/min - 25 m/min
Trieda ochrany:
IP23
