Popis
Popis
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5A - 350A |
| Pracovný cyklus 40 °C | 350 A / 40 % |
| 300A / 60% | |
| 270 A / 100 % | |
| Otvorený okruh napätia | 79 V |
| Sieťové napätie (zo závodu) | 3x 400V |
| Tolerance siete (zo závodu) | -25 % až +20 % |
| Sieťová frekvencia | 50Hz/60Hz |
| Odporúčaná výkon generátora | 18,8 kVA |
| Príkon Pi | 30W |
| Montáž valcov zo závodu | 1,0-1,2mm UNI / Oceľ |
| Priemer cievky | D200/D300 |
| Pripojenie horáka | Euro centrálne spojenie |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 636 mm x 298 mm x 482 mm |
| Hmotnosť | 34,4 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -5, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
Odporúčaný výkon generátora:
18,8 kVA
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
34,4 kg
Montáž valcov z výrobne:
1,0-1,2mm UNI / Oceľ
Normy:
IEC 60974-1, -5, -10 CL.A
Otvorený okruh napätia:
79 V
Pracovný cyklus 40 °C:
350 A / 40 %, 300 A / 60 %, 270 A / 100 %
Príkon Pi:
30 W
Pripojenie horáka:
Euro centrálne spojenie
Priemer cievky:
D200/D300
Rozmery (D x Š x V):
636 mm x 298 mm x 482 mm
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5A - 350A
Sieťová frekvencia:
50Hz/60Hz
Sieťové napätie (zo závodu):
3x 400V
Tolerancia siete (zo závodu):
-25 % až +20 %
Trieda ochrany:
IP23
