Popis
Popis
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5A - 300A |
| Pracovný cyklus 40 °C | 300A / 35% |
| 240 A / 60 % | |
| 190 A / 100 % | |
| Otvorený obvod napätia | 80V |
| Sieťové napätie (zo závodu) | 3x 400V |
| Tolerance siete (zo závodu) | -25 % až +20 % |
| Sieťová frekvencia | 50Hz/60Hz |
| Odporúčaná výkon generátora | 16,3 kVA |
| Príkon Pi | 22W |
| Rýchlosť drôtu | 0,5 m/min - 25 m/min |
| Montáž valcov zo závodu | 1,0-1,2mm UNI / Oceľ |
| Priemer cievky | D200/D300 |
| Pripojenie horáka | Euro centrálne spojenie |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 636 mm x 298 mm x 482 mm |
| Hmotnosť | 29,5 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -5, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
Odporúčaný výkon generátora:
16,3 kVA
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
29,5 kg
Montáž valcov z výrobne:
1,0-1,2mm UNI / Oceľ
Normy:
IEC 60974-1, -5, -10 CL.A
Otvorený okruh napätia:
80V
Pracovný cyklus 40 °C:
300 A / 35 %, 240 A / 60 %, 190 A / 100 %
Príkon Pi:
22 W
Pripojenie horáka:
Euro centrálne spojenie
Priemer cievky:
D200/D300
Rozmery (D x Š x V):
636 mm x 298 mm x 482 mm
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5A - 300A
Rýchlosť drôtu:
0,5 m/min - 25 m/min
Sieťová frekvencia:
50Hz/60Hz
Sieťové napätie (zo závodu):
3x 400V
Tolerancia siete (zo závodu):
-25 % až +20 %
Trieda ochrany:
IP23
