Popis
Popis
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5A - 350A |
| Pracovný cyklus 40 °C | 350 A / 100 % |
| Otvorený obvod napätia | 82V |
| Sieťové napätie (zo závodu) | 3 x 380V - 400V |
| Sieťové napätie (možné) | 3 x 440V - 480V |
| Tolerance siete (zo závodu) | -25 % až +20 % |
| Sieťová frekvencia | 50Hz/60Hz |
| Odporúčaný výkon generátora | 18,8 kVA |
| Príkon Pi | 23 W |
| Trieda ochrany | IP23 |
| EMC trieda | A |
| Rozmery (D x Š x V) | 625 mm x 298 mm x 531 mm |
| Hmotnosť | 39,4 kg |
| Normy | IEC 60974-1, -10 CL.A |
Parametry
Parametry
Odporúčaný výkon generátora:
18,8 kVA
EMC trieda:
A
Hmotnosť:
39,4 kg
Normy:
IEC 60974-1, -10 CL.A
Otvorený okruh napätia:
82V
Pracovný cyklus 40 °C:
350 A / 100 %
Príkon Pi:
23 W
Rozmery (D x Š x V):
625 mm x 298 mm x 531 mm
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5A - 350A
Sieťová frekvencia:
50Hz/60Hz
Sieťové napätie (možné):
3 x 440V - 480V
Sieťové napätie (zo závodu):
3 x 380V - 400V
Tolerancia siete (zo závodu):
-25 % až +20 %
Trieda ochrany:
IP23
