Popis
Popis
- Štandardný zvárací prístroj MIG/MAG, postupné prepínanie, chladenie vodou
- M1.02: Ovládanie dvoma gombíkmi - nastavenie zváracieho napätia a rýchlosti drôtu
- 4kladkový pohon Vybavenie pre oceľové drôty 1,0 mm + 1,2 mm
- Perfektné zapálenie a zváranie vďaka optimalizovanému zváraciemu tlmivke so 3 vývodmi
- Výkonný systém chladenia s cirkulačným čerpadlom a nádržou s objemom 7 l. Teplotne ovládané čerpadlo a ventilátor
- Prívodný kábel 5 m
Parametre:
| Sieťové napätie (tolerancia) | 3 x 400 V (-15 % - +15 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 3 x 32 A |
| Napätie naprázdno | 50 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 50 A - 500 A |
| Prípustné zaťaženie 25 °C (40 °C ) | 500 A / 70 % (500 A / 60 %), 400 A / 100 (400 A / 100 %) |
| Zapojovacie stupne | 36 (3 x 12) |
| cos φ | 0,97 |
| Rozmery DxŠxV v mm | 960 x 560 x 1010 |
| Váha | 200 kg |
| Rozmery posuvu drôtu DxŠxV v mm | 690 x 300 x 410 |
| Hmotnosť posuvu drôtu | 18,2 kg |
Parametry
Parametry
cos φ:
0,97
Dovolené zaťaženie 25 °C (40 °C):
500 A / 70 % (500 A / 60 %), 400 A / 100 % (400 A / 100 %)
Hmotnosť posuvu drôtu:
18,2 kg
Napätie naprázdno:
50 V
Rozmery DxŠxV v mm:
960 x 560 x 1010
Rozmery posuvu drôtu DxŠxV v mm:
690 x 300 x 410
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
50 A - 500 A
Sieťová poistka (pomalá):
3 x 32 A
Sieťové napätie (tolerancia):
3 x 400 V (-15 % - +15 %)
Hmotnosť:
200 kg
Zapojovacie stupne:
36 (3 x 12)
