Popis
Popis
- Štandardný zvárací prístroj MIG/MAG, postupné spínanie, chladený plynom
- kompaktné, pojazdné prevedenie, možnosť manipulácie s žeriavom, možnosť manipulácie vysokozdvižným vozíkom
- M2.20: Dvoupohybové ovládanie - nastavenie zváracieho napätia a rýchlosti drôtu, zobrazenie parametrov zvárania
- M2.40: Dvoupohybové ovládanie Synergic - pohodlné nastavenie pracovného bodu s predom naprogramovanými JOB (zváracie úlohy), zobrazenie parametrov zvárania
- Kontrola ochranného vodiča (PE)
- 4kladkový pohon Vybavenie pre oceľové drôty 1,0 mm + 1,2 mm
- Perfektné zapálenie a zváranie vďaka optimalizovanej zváracej tlmivke so 3 vývodmi
- Přívodný kábel 5 m
Parametre:
| Sieťové napätie (tolerancia) | 3 x 400 V (-15 % - +15 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 3 x 25 A |
| Napätie naprázdno | 45 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 30 A - 400 A |
| Prípustné zaťaženie 25 °C (40 °C ) | 400 A / 70 % (400 A / 60 %), 300 A / 100 % (300 A / 100 %) |
| Zapojovacie stupne | 24 (2 x 12) |
| cos φ | 0,97 |
| Rozmery DxŠxV v mm | 1100 x 550 x 1000 |
| Váha | 145 kg |
Současťou sady je aj 4 m zvárací horák, chladený plynom, uzemňovací kábel a plynová hadica.
Parametry
Parametry
cos φ:
0,97
Dovolené zaťaženie 25 °C (40 °C):
400 A / 70 % (400 A / 60 %), 300 A / 100 % (300 A / 100 %)
Napätie naprázdno:
45 V
Rozmery DxŠxV v mm:
1100 x 550 x 1000
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
30 A - 400 A
Sieťová poistka (pomalá):
3 x 25 A
Sieťové napätie (tolerancia):
3 x 400 V (-15 % - +15 %)
Hmotnosť:
145 kg
Zapojovacie stupne:
24 (2 x 12)
