Popis
Popis
- Invertorový zvárací prístroj WIG DC s vodným chladením
- Bez príplatku vybavené charakteristikami pre EWM activArc a EWM spotArc
- Zváranie WIG s reprodukovateľným, elektronickým HF zapálením
- Zváranie WIG-Liftarc bez VF
- Pulzná automatika WIG s automatickým zadaním potrebných parametrov impulzov
- 2taktný/4taktný režim
- Prehľadné používateľské rozhranie, zmysluplné zníženie počtu obslužných prvkov na najdôležitejšie funkcie
- Znížený sekundárny prúd vyvolateľný cez tlačidlo horáka
- Funkcia bodového zvárania/stehovania (spotArc/Spotmatic)
- Nastaviteľný nábeh/dobeh prúdu
- Spotmatic - úspora 50 % času pri bodovaní
- Nastaviteľné predfuk plynu/dofuk plynu
- Ručné zváranie obalenou elektródou - Zváranie / drážkovanie
- Ručné zváranie obalenou elektródou / drážkovanie, automatické pulzovanie s automatickým zadaním potrebných parametrov impulzov
- Ideálne na zváranie koreňa
- Funkcia Antistick
- Bezpečné zvarenie vo zvislej polohe shora nadol a zdola nahor
- Nastaviteľný prúd a doba horúceho štartu
- Veľké zálohy výkonu vďaka vysokému povolenému zaťaženiu a tým menšiemu ohrevu všetkých súčastí garantujú v praxi dlhšiu životnosť prístrojov
- Nastaviteľné Arcforce
- Bezpečné zapálenie aj u dlhých zväzkov hadíc
- Veľmi dobré chladenie horáka, a tým úspora nákladov na opotrebiteľné diely horáka vďaka výkonnému rotačnému čerpadlu a vodnej nádrži 12 l
- Šetrí prúd vďaka vysokému stupňu účinnosti a funkcii standby
- Pripojenie na sieť 3x400 V, iné sieťové napätia a Multivolt ako možnosť
- Vysoké tolerancie sieťového napätia, a tým neobmedzene schopné pre generátorový prevádzku
- Možnosť pripojenia diaľkového ovládača a funkčného horáka
- Skriňa prispôsobená pre žeriavovú manipuláciu
- Voliteľne je možné prepojiť s LAN alebo WiFi a softvérom Xnet EWM
- Ďalšie funkcie jednotlivých riadení nájdete v prehľade riadení
Parametre:
| Sieťové napätie (tolerancia) | 3 x 400 V (-25 % - +20 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 3 x 32 A |
| Napätie naprázdno | 80 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5 A - 400 A |
| Povolené zaťaženie 40 °C | 400 A / 100 % |
| cos φ | 0,99 |
| Stupeň účinnosti | 90 % |
| Rozmery DxŠxV v mm | 1100 x 455 x 1000 |
| Váha | 131 kg |
Současťou sady je mimo iné zvárací horák WIG, chladený vodou, uzemňovací kábel, plynová hadica, chladiaca kvapalina.
Parametry
Parametry
cos φ:
0,99
Dovolené zaťaženie 40 °C:
400 A / 100 %
Napätie naprázdno:
80 V
Rozmery DxŠxV v mm:
1100 x 455 x 1000
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5 A - 400 A
Sieťová poistka (pomalá):
3 x 32 A
Sieťové napätie (tolerancia):
3 x 400 V (-25 % - +20 %)
Stupeň účinnosti:
90 %
Hmotnosť:
131 kg
