Popis
Popis
- Modulárny invertorový zvárací prístroj WIG AC/DC, chladenie plynom alebo vodou
- Riadenie Comfort 2.0, jednoduché ovládanie prostredníctvom ClickWheel
- Zváranie WIG
- Bez príplatku vybavené charakteristikami pre EWM activArc a EWM spotArc
- Zváranie WIG s reprodukovateľným, elektronickým HF zapálením
- Zváranie WIG-Liftarc bez VF
- Špeciálna metóda zvárania AC k jednoduchému spájaniu rôzne silných hliníkových plechov, napr. k navaření plechu 1 mm na plech 10 mm
- Nastaviteľný tvar prúdu AC, sínusový, lichobežníkový, obdĺžnikový prúd
- Nastaviteľná frekvencia striedavého prúdu 30 Hz až 300 Hz
- Nastaviteľné vyváženie AC, vyváženie pulzovania
- Frekvenčná automatika AC
- Pulzná automatika WIG s automatickým zadaním potrebných parametrov impulzov
- Metalurgické pulzovanie priemernej hodnoty (DC)
- Pulzovanie WIG v rozsahu Hz a kHz až 15 kHz
- 8 programovaných JOB (zváracích úloh):
- 2taktný/4taktný režim
- Znížený sekundárny prúd vyvolateľný cez tlačidlo horáka
- Funkcia bodového zvárania/stehovania (spotArc/Spotmatic)
- Spotmatic a spotArc v priamom prístupe
- Nastaviteľný nábeh/dobeh prúdu
- Spotmatic - úspora 50 % času pri bodovaní
- Nastaviteľné predfuk plynu/dofuk plynu
- Ručné zváranie obalenou elektródou
- Automatické pulzovanie ručného zvárania elektródou s automaticky predvolenými potrebnými parametrami impulzov
- Zváranie elektródami AC
- Ideálne pre zváranie koreňa
- Funkcia Antistick
- 8 programovaných JOB (zváracích úloh)
- Bezpečné zvarenie vo zvislej polohe zhora nadol a zdola nahor
- Nastaviteľný prúd a doba horúceho štartu
- Nastaviteľné Arcforce
- Hlavné fakty
- Bezpečné zapálenie aj u dlhých zväzkov hadíc
- Veľmi dobré chladenie horáka, a tým úspora nákladov u opotrebiteľných dielov horáka vďaka výkonnému rotačnému čerpadlu a vodnej nádrži 4 litre (chladicí modul cool41 U31)
- Šetrí prúd vďaka vysokému stupňu účinnosti a funkcii standby
- Vysoké tolerancie sieťového napätia, a tým neobmedzene schopné pre generátorový chod
- Možnosť pripojenia diaľkového ovládača a funkčného horáka
- Možnosť dodania pojazdového vozíka Trolly 35.2-2
- Lze voliteľne prepojiť s LAN alebo WiFi, pripravené pre Xnet
- Rozhranie PC pre softvér PC300.Net
| Sieťové napätie (tolerancia) | 3 x 400 V (-25 % - +20 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 3 x 16 A |
| Napätie naprázdno | 63 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5 A - 300 A |
| Umožnené zaťaženie 40 °C | 300 A / 35 % 260 A / 60 % 210 A / 100 % |
| cos φ | 0,99 |
| Stupeň účinnosti | 84 % |
| Rozmery DxŠxV v mm | 539 x 210 x 415 |
| Váha | 22 kg |
| Rozmery chladicího modulu v mm | 600 x 210 x 340 |
| Hmotnosť chladicího modulu | 18,4 kg |
| Rozmery transportných vozíkov v mm | 600 x 580 x 1200 |
| Hmotnosť transportných vozíkov | 33 kg |
Parametry
Parametry
cos φ:
0,99
Dovolené zaťaženie 40 °C:
300 A / 35 % 260 A / 60 % 210 A / 100 %
Hmotnosť chladicího modulu:
18,4 kg
Hmotnosť transportných vozíkov:
33 kg
Napätie naprázdno:
63 V
Rozmery chladiaceho modulu v mm:
600 x 210 x 340
Rozmery DxŠxV v mm:
539 x 210 x 415
Rozmery transportných vozíkov v mm:
600 x 580 x 1200
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5 A - 300 A
Sieťová poistka (pomalá):
3 x 16 A
Sieťové napätie (tolerancia):
3 x 400 V (-25 % - +20 %)
Stupeň účinnosti:
84 %
Hmotnosť:
22 kg
