Popis
Popis
- Bez príplatku vybavené synergickými charakteristikami pre EWM forceArc a rootArc
- Kompaktný invertorový zvárací prístroj s jednoknopovým synergickým riadením LP a integrovaným pohonom posuvu drôtu
- Vynikajúce vlastnosti pri zváraní Multimatrix
- Synergický alebo ručný režim zvárania
- Bez príplatku vybavené synergickými charakteristikami na zváranie ocele/CrNi/hliníka v ochrannom plyne (MSG)
- Bez príplatku vhodné na ručné zváranie obalenou elektródou, zváranie-WIG a drážkovanie
- Bezplatný balík WPQR pre certifikáciu vrátane EXC2 podľa ČSN EN 1090 a pre zváranie nelegovaných oceľí vrátane S355
- Plynule nastaviteľná dynamika zváracieho oblúka (účinnosť tlmivky)
- Veľké rezervy výkonu vďaka vysokému povolenému zaťaženiu a tým menšiemu ohrevu všetkých súčastí zaručujú v praxi dlhšiu životnosť prístrojov
- Vysoko presný, silný 4kladkový pohon posuvu drôtu EWM eFeed na bezpečný posuv všetkých plných a plnených drôtov
- Vybavené pre oceľový drôt 1,2 mm
- Priemer cievky drôtu až 300 mm/D300, 200 mm/D200 možný prostredníctvom adaptéra
- Chladené plynom alebo voliteľne vodné chladenie s chladiacim modulom cool 50
- Veľmi dobré chladenie horáka, a tým úspora nákladov na opotrebiteľné diely horáka vďaka výkonnému rotačnému čerpadlu a vodnej nádrži 5 litrov (chladiaci modul cool50)
- Šetrí prúd vďaka vysokému stupňu účinnosti a funkcii standby
- Jednoduchá zmena polarity zvárania bez použitia nástrojov
- Kontrola zemného skratovania (ochrana PE)
- Vysoké tolerancie sieťového napätia, a tým neobmedzene schopné pre generátorový chod
- Chránené proti striekajúcej vode IP23
- Možnosť pripojenia diaľkového ovládača a funkčného horáka
- Vďaka technológii Multimatrix je možné voliteľne prepojiť s LAN alebo Wi-Fi, spôsobilé pre Xnet
- Riadenie LP môže byť kedykoľvek veľmi jednoducho vymenené za riadenie HP
- Možnosť dodania pojazdového vozíka Trolly 55-5 a chladiaceho modulu cool50
| Sieťové napätie (tolerancia) | 3 x 400 V (-25 % - +20 %) |
| Sieťová poistka | (pomalá) 3 x 16 A |
| Napätie naprázdno | 80 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5 A - 350 A |
| Povolené zaťaženie 40 °C | 350 A / 40 % 300 A / 60 % 270 A / 100 % |
| cos φ | 0,99 |
| Stupeň účinnosti | 88 % |
| Rozmery DxŠxV v mm | 625 x 300 x 480 |
| Váha | 33 kg |
Časťou sady je aj príslušenstvo. V prípade otázok pridajte svoj dotaz do dopytu.
Parametry
Parametry
cos φ:
0,99
Dovolené zaťaženie 40 °C:
350 A / 40 % 300 A / 60 % 270 A / 100 %
Napätie naprázdno:
80 V
Rozmery DxŠxV v mm:
625 x 300 x 480
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5 A - 350 A
Sieťová poistka:
(pomalá) 3 x 16 A
Sieťové napätie (tolerancia):
3 x 400 V (-25 % - +20 %)
Stupeň účinnosti:
88 %
Hmotnosť:
33 kg
