Popis
Popis
- Invertorový zvárací prístroj WIG AC/DC chladený plynom
- Zváranie WIG s reprodukovateľným, elektronickým HF zapálením
- Zváranie WIG-Liftarc bez VF
- Nastaviteľný tvar prúdu AC, sínusový, lichobežníkový, obdĺžnikový prúd
- Nastaviteľná frekvencia striedavého prúdu 50 Hz až 200 Hz
- Nastaviteľné vyváženie striedavého prúdu
- WIG a ručné impulzné zváranie obalenou elektródou
- 2taktný/4taktný režim
- Prehľadné používateľské rozhranie, zmysluplné zníženie počtu obslužných prvkov na najdôležitejšie funkcie
- Znížený sekundárny prúd vyvolateľný cez tlačidlo horáka
- Nastaviteľný nábeh/dobeh prúdu
- Nastaviteľné predfuk plynu/dofuk plynu
- Ručné zváranie obalenou elektródou
- Funkcia Antistick
- Nastaviteľný prúd a doba horúceho štartu
- Nastaviteľné Arcforce
- Chladené plynom alebo voliteľne vodné chladenie s chladicím modulom cool40 U31
- Šetrí prúd vďaka vysokému stupňu účinnosti a funkcii standby
- Prenosné prevedenie s ramenným popruhom
- Možnosť dodania pojazdového vozíka Trolly 35.2-2
- Připojenie na sieť 230 V/16 A
- Vysoké tolerancie sieťového napätia +15 %/-40 %, a tým neobmedzene schopné pre generátorový chod
- Ochrana proti prepätiu: Nechceným pripojením prístroja k sieťovému napätiu 400 V nedôjde k poškodeniu prístroja
Parametre:
| Sieťové napätie (tolerancia) | 1 x 230 V (-40 % - +15 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 1 x 16 A |
| Napätie naprázdno | 43 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5 A - 200 A |
| Prípustné zaťaženie 40 °C | 200 A / 35 %, 150 A / 60 %, 120 A / 100 % |
| cos φ | 0,99 |
| Stupeň účinnosti | 85 % |
| Rozmery DxŠxV v mm | 600 x 205 x 415 |
| Váha | 16,5 kg |
Současťou sady je mimo iného aj zvárací horák chladený plynom, plynová hadica.
Parametry
Parametry
cos φ:
0,99
Dovolené zaťaženie 40 °C:
200 A / 35 %, 150 A / 60 %, 120 A / 100 %
Napätie naprázdno:
43 V
Rozmery DxŠxV v mm:
600 x 205 x 415
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5 A - 200 A
Sieťová poistka (pomalá):
1 x 16 A
Sieťové napätie (tolerancia):
1 x 230 V (-40 % - +15 %)
Stupeň účinnosti:
85 %
Hmotnosť:
16,5 kg
