Popis
Popis
- Multiprocesný invertorový zvárací prístroj s jednoduchým synergickým jednoknopkovým ovládaním a integrovaným pohonom posuvu drôtu
- Štandardné zváranie v ochrannom plyne
- Synergické charakteristiky pre oceľ, CrNi a hliník
- Optimálne pre zváranie plnenými drôtmi s vlastnou ochranou
- Plynule nastaviteľná dynamika zváracieho oblúka (účinok tlmivky)
- Ručné zváranie obalenou elektródou
- 2taktný/4taktný režim
- Intervalové zváranie
- Nastaviteľné predfuk plynu/dofuk plynu
- Úspora elektrickej energie vďaka vysokému stupňu účinnosti
- Zváranie WIG Liftarc
- Robustná skrinka vhodná na stavenisko
- 4kladkový pohon Vybavenie pre oceľové drôty 0,8 mm + 1,0 mm
- Jednoduchá zmena polarity zvárania bez použitia nástrojov
- Chránené proti striekajúcej vode IP23
- Priemer cievky drôtu až 200 mm/D200
- Prenosný, kompaktný
- Sieťový kábel 3,5 m so zástrčkou 16 A s ochranným kontaktom
- Pripojenie na sieť 230 V/16 A
- Vysoké tolerancie sieťového napätia +15 %/-40 %, a tým neobmedzene schopné pre generátorový chod
- Ochrana proti prepätiu: Nechceným pripojením prístroja k sieťovému napätiu 400 V nedôjde k poškodeniu prístroja
| Sieťové napätie (tolerancia) | 1 x 230 V (-40 % - +15 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 1 x 16 A |
| Napätie naprázdno | 80 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5 A - 180 A |
| Umožnené zaťaženie 40 °C |
180 A / 25 % 120 A / 60 % 100 A / 100 % |
| cos φ | 0,99 |
| Stupeň účinnosti | 86 % |
| Rozmery DxŠxV v mm | 685 x 280 x 360 |
| Váha | 15 kg |
| Priemer cievky | 200 mm |
Parametry
Parametry
cos φ:
0,99
Dovolené zaťaženie 40 °C:
180 A / 25 % 120 A / 60 % 100 A / 100 %
Napätie naprázdno:
80 V
Priemer cievky:
200 mm
Rozmery DxŠxV v mm:
685 x 280 x 360
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5 A - 180 A
Sieťová poistka (pomalá):
1 x 16 A
Sieťové napätie (tolerancia):
1 x 230 V (-40 % - +15 %)
Stupeň účinnosti:
86 %
Hmotnosť:
15 kg
