Popis
Popis
- Kompaktný impulzný zvárací prístroj s vodným chladením a jednoknopkovým synergickým riadením a integrovaným pohonom posuvu drôtu
- Vynikajúce vlastnosti pri zváraní Multimatrix
- Nastaviteľné funkcie krátera na začiatku a konci zvaru
- Beh programu so 16 programami pre každý JOB
- Synergický alebo ručný režim zvárania
- Bez príplatku vybavené synergickými charakteristikami pre EWM forceArc, EWM forceArcpuls, EWM rootArc, EWM rootArc puls a superPuls
- Bez príplatku vybavené synergickými charakteristikami na zváranie ocele/CrNi/hliníka v ochrannom plyne (MSG)
- Bez príplatku vhodné na ručné zváranie obalenou elektródou, zváranie-WIG a drážkovanie
- Bezplatný balíček WPQR pre certifikáciu vrátane EXC2 podľa ČSN EN 1090 a pre zváranie nelegovaných oceľí vrátane S355
- Plynule nastaviteľná dynamika zváracieho oblúka (účinnosť tlmivky)
- Veľké rezervy výkonu vďaka vysokému povolenému zaťaženiu a tým menšiemu ohrevu všetkých súčastí garantujú v praxi dlhšiu životnosť prístrojov
- Vysoko presný, silný 4kladkový pohon posuvu drôtu EWM eFeed k bezpečnému posuvu všetkých plných a plnených drôtov
- Vybavené pre oceľový drôt 1,2 mm
- Priemer cievky drôtu až 300 mm/D300, 200 mm/D200 možný prostredníctvom adaptéru
- Veľmi dobré c
- chladenie horáka, a tým úspora nákladov na opotrebiteľné diely horáka vďaka výkonnému rotačnému čerpadlu a vodnej nádrži 12 litrov
- Šetrí prúd vďaka vysokému stupňu účinnosti a funkcii standby
- Jednoduchá zmena polarity zvárania bez použitia nástrojov
- Kontrola uzemnenia (ochrana PE)
- Vysoké tolerancie sieťového napätia, a tým neobmedzená schopnosť pre generátorový chod
- Možnosť pripojenia diaľkového ovládača a funkčného horáka
- Vďaka technológii Multimatrix je možné voliteľne prepojiť s LAN alebo Wi-Fi, spôsobilý pre Xnet
| Sieťové napätie (tolerancia) | 3 x 400 V (-25 % - +20 %) |
| Sieťová poistka (pomalá) | 3 x 32 A |
| Napätie naprázdno | 80 V |
| Rozsah nastavenia zváracieho prúdu | 5 A - 400 A |
| Povolené zaťaženie 40 °C |
500 A / 60 % 430 A / 100 % |
| cos φ | 0,99 |
| Stupeň účinnosti | 90 % |
| Rozmery DxŠxV v mm | 1100 x 455 x 1000 |
| Váha | 119,5 kg |
Parametry
Parametry
cos φ:
0,99
Dovolené zaťaženie 40 °C:
500 A / 60 % 430 A / 100 %
Napätie naprázdno:
80 V
Rozmery DxŠxV v mm:
1100 x 455 x 1000
Rozsah nastavenia zváracieho prúdu:
5 A - 400 A
Sieťová poistka (pomalá):
3 x 32 A
Sieťové napätie (tolerancia):
3 x 400 V (-25 % - +20 %)
Stupeň účinnosti:
90 %
Hmotnosť:
119,5 kg
